Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook e-mail ile hesabı ele geçirme
Bu konumda sizlere Hotmail açık mı desem ne desem bilemedim smile.gif Hotmail ile şifre ele geçirmeyi anlatacağım. Bildiğiniz gibi hotmail uzun süre girilmeyen hesapları askıya alıyor kapatıyor. Biz bundan faydalanacağız .Ama kesin diye birşey yok maalesef. Kurbanın e postaya bir süre girmemiş olması gerekiyor.

Şimdiden kolay gelsin.

1-İlk olarak Kurban'ın E-Posta adresini buluyoruz. NOT: YAHOO'dan E-Posta'yı bulabilirsiniz..

YAHOO: İLE E-POSTA BULMA: Yahoo ile Facebooktaki Arkadaşlarının Mail Adreslerini Öğrenme //Resimli Anlatım

2-Sonra ise ''hotmail.com'' adresine giriş yapıyoruz ve ''Hesabınız Yok mu ? Bir Tane Oluştur'' Butonuna basıyoruz.

3- E-Posta'ya kurbanın e postasını yazıyoruz. Diğer kısımları istediğinize göre doldurun smile.gif 

dbMB0L.png

NOT: Yazdığınız Parolayı UNUTMAYIN !!

4- Facebook girin ve Şifremi unuttum yapıp Kurbanın E-Posta'sını yazın.
.
5Vqy2q.png

5- Ve Kurbanın E-Postası ile açtığınız hesaba ''Facebook Şifre Sıfırlama Kodu'' gelcek. O kod ile artık hesap sizin smile.gif 

AJGzgX.png

6- Yeni şifrenizi Girin smile.gif

0DrzLW.png

7-Artık hesap tamamen sizin elinizde smile.gif İstediğinizi yapın.

4l9z8Q.png

(alıntı)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Facebook Messenger Uygulaması Yüklenmeden Nasıl Kullanılır? Kalamar 0 258 03-07-2016, Saat: 17:42
Son Yorum: Kalamar
  Facebook site üzerinden mesaj atma yöntemi Kalamar 0 299 03-07-2016, Saat: 17:40
  Facebook sahte konum gösterme Kalamar 0 326 03-07-2016, Saat: 17:39
  Facebook Windows 10'u İşgal Etti Kalamar 0 273 03-07-2016, Saat: 17:29

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
©2016 - Aktifoyuncuforumu.com - Tüm hakları saklıdır.